Onthaal, maatschappelijk werkers en externen

Administratief medewerkers/onthaal

Vanessa Corneillie
niet aanwezig op woensdag-en vrijdagnamiddag

Leen Decock
niet aanwezig op woensdag-, donderdag- en vrijdagnamiddag

Katrien Lavaert
enkel aanwezig in de namiddag

056/67 11 50
sociale.dienst@oostrozebeke.be

Hoofdmaatschappelijk werker

Sabine Wyseure
056 67 11 53
sabine.wyseure@oostrozebeke.be

Maatschappelijk werkers

Tine Vanden Bulcke
056 67 11 51
tine.vandenbulcke@oostrozebeke.be

Vicky Desmet
niet aanwezig op woensdagnamiddag en op vrijdag
056 67 11 52
vicky.desmet@oostrozebeke.be

Ilse Dermaut
niet aanwezig op vrijdag
056 67 11 54
ilse.dermaut@oostrozebeke.be

Eveline Callens
niet aanwezig op maandag

056 67 11 55
eveline.callens@oostrozebeke.be

Externen

Regionale Dienst Activerine - Sam Ducasteele
Sam.ducasteele@roeselare.be

Woonwinkel (Huisvestingsdienst Regio Izegem) - Sylvie Vandecasteele
Sylvie.V@huisvesting.izegem.be

Wijkwerken - Judy Storme
judy.storme@vdab.be

Contactinfo

Sociale dienst OCMW

Ernest Brengierstraat 6 (ingang Markt 16)
8780 Oostrozebeke
sociaalhuis@oostrozebeke.be
056 67 11 50
Bekijk openingsuren
Deel deze pagina
Afdrukken