Culturele raad Printvriendelijke versiePDFVorige pagina

De culturele raad is de gemeentelijke adviesraad voor culturele zaken. De verschillende socio-culturele, culturele en sociale verenigingen zijn er vertegenwoordigd. De stemgerechtigde leden van de algemene vergadering zijn vertegenwoordigers van de verenigingen of deskundigen. De niet stemgerechtigde leden van de algemene vergadering zijn de cultuurbeleidscoördinator, de schepen van cultuur en één afgevaardigde van de gemeenteraad per politieke fractie.

De culturele raad van Oostrozebeke:

  • is samengesteld uit een algemene vergadering die tweejaarlijks samenkomt en een bestuur dat maandelijks vergadert; 
  • vergadert sinds jaar en dag elke tweede dinsdag van de maand in het gemeenschapscentrum "O.C. Mandelroos";
  • adviseert de gemeenteraad inzake cultuur en het verenigingsleven;
  • werkt samen met de dienst cultuur projecten uit;
  • zorgt voor de uitreiking van de rausa, de jaarlijkse cultuurprijs en de prijs Ernest Brengier, de vijfjaarlijkse cultuurprijs.

Bestuursleden?

Voorzitter

Devolder

Linda

Stationsstraat 106

8780 Oostrozebeke

056 66 57 51

linda.devolder2@telenet.be

Ondervoorzitter

Lauwers

Bernard

Molstenstraat 36

8780 Oostrozebeke

056 66 91 76

lauwers.bernard@skynet.be

Secretaris

Pattyn

Lodewijk

Ooigemstraat 9

8780 Oostrozebeke

056 66 72 05

lodepattyn500@gmail.com

Bestuurslid

Vandenberghe

Hugo

Stationsstraat 102

8780 Oostrozebeke

056 66 69 78

hugovandenberghe@skynet.be

Bestuurslid

De Marez

Aad

Veldstraat 67

8780 Oostrozebeke

0497 19 41 74

aad.de.marez@gmail.com

Bestuurslid

Dujardyn

Christophe

Kriekestraat 23

8780 Oostrozebeke

0486 16 44 42

christophe.dujardyn@telenet.be

Bestuurslid

Bestuurslid

Lannoo

Lien

Tuinstraat 23

8780 Oostrozebeke

056 66 33 57

lannoolien@hotmail.com

Bestuurslid

Vervaeke

Frans

Korenbunderstraat 25

8780 Oostrozebeke

056 66 34 66

fransvervaeke@skynet.be

Bestuurslid

Soetaert

Rosette

Hoogstraat 81

8780 Oostrozebeke

056 66 54 15

rosette.soetaert@skynet.be

Cultuurbeleidcoördinator

Ameye

Evelien

E. Brengierstraat 6

8780 Oostrozebeke

056 67 11 76

cultuur@oostrozebeke.be

Schepen van cultuur

Derudder

Luc

E. Brengierstraat 6

8780 Oostrozebeke

056 66 50 42

derudder_luc@hotmail.com

De algemene vergadering gaat telkens door op de 2de dinsdag van februari en november.

Vertegenwoordigers algemene vergadering culturele raad:

Okra

Rosette Soetaert

bestuurslid

Hoogstraat 81

8780 Oostrozebeke

056 66 54 15

rosette.soetaert@skynet.be

S-plus

Frans Deloddere

lid algemene vergadering

Wielsbekestraat 3 F001

8780 Oostrozebeke

056 66 48 48

/

Foto- en digiclub

Hugo Vandenberghe

lid algemene vergadering

Stationsstraat 102

8780 Oostrozebeke

056 66 69 78

hugovandenberghe@skynet.be

Die Rooselaer

Bernard Lauwers

bestuurslid

Molstenstraat 36

8780 Oostrozebeke

056 66 91 76

lauwers.bernard@skynet.be

Toneel Meer Vreugde

Linda Devolder

bestuurslid

Stationsstraat 106

8780 Oostrozebeke

056 66 57 51

linda.devolder2@telenet.be

Toneel De Groeiende Ginste

Filip Vanstaen

lid algemene vergadering

Kouterstraat 5

8780 Oostrozebeke

056 66 56 08

filip.vst@telenet.be

ACW

Jaak Demeyer

lid algemene vergadering

Ettingen 9

8780 Oostrozebeke

0486 80 77 43

jaak.demeyer@telenet.be

KWB

Johan Wullaert

lid algemene vergadering

Leegstraat 111

8780 Oostrozebeke

056 66 66 02

johanwullaert@skynet.be

Neos

Frans Vervaeke

bestuurslid

Korenbunderstraat 25

8780 Oostrozebeke

056 66 34 66

fransvervaeke@skynet.be

Markant

Christel Moerman

lid algemene vergadering

Ettingen 31

8780 Oostrozebeke

0475 40 02 45

christel.moerman@skynet.be

Ziekenzorg

Kristiaan Blondeel

lid algemene vergadering

Ingelmunstersteenweg 99

8780 Oostrozebeke

056 66 73 12

kristiaan.blondeel@skynet.be

AFCO

Willy Vandenberghe

lid algemene vergadering

Molstenstraat 16

8780 Oostrozebeke

056 66 50 91

/

Pasar

Luc Vancoillie

lid algemene vergadering

Nieuwstraat 16

8780 Oostrozebeke

056 66 51 97

vancoillie.ovaere@telenet.be

Deskundige (gecoöpteerd)

Lien Lannoo

bestuurslid

Tuinstraat 23

8780 Oostrozebeke

056 66 33 57

lannoolien@hotmail.com

Unizo

Pascal De Smeytere

lid algemene vergadering

Verbindingsstraat 1B

8710 Wielsbeke

056 66 30 73

unizo@edsp.be

Gezinsbond

Lieve Goossens

lid algemene vergadering

Karrespoorstraat 11

8780 Oostrozebeke

0475 31 98 22

lievegoossens@live.be

Cascade vzw

Christophe Dujardyn

bestuurslid

Kriekestraat 23

8780 Oostrozebeke

0486 16 44 42

christophe.dujardyn@telenet.be

Oostrozebeekse kunstkring

bestuurslid

Femma

Annique Van Den Berghe

lid algemene vergadering

Leegstraat 90

8780 Oostrozebeke

056 66 40 26

annique.van.den.berghe@gmail.com

KVLV

Karolien Vanoverschelde

lid algemene vergadering

Hoogleenstraat 40

8780 Oostrozebeke

056 66 58 07

delmotte.vanoverschelde@telenet.be

Oudercomité Centrumscholen

Davy Vermeersch

lid algemene vergadering

Nijverheidstraat 39

8780 Oostrozebeke

0472 25 62 93

davyvermeersch@live.be

Rode Kruis

Wilbert Paermentier

lid algemene vergadering

Vlissingestraat 65

8780 Oostrozebeke

056 66 90 88

wilbert.paermentier@telenet.be

Feestcomité De Ginste

Arnold Wille

lid algemene vergadering

Gentstraat 315

8760 Meulebeke

0476 56 19 53

arnold.wille@skynet.be

Jongerenkoor Credo

Jan Vanseveren

lid algemene vergadering

Leegstraat 113

8780 Oostrozebeke

0498 43 39 32

janvanseveren@msn.com

Koninklijke Harmonie

Peter Claeys

lid algemene vergadering

Dentergemstraat 18

8780 Oostrozebeke

0474 40 72 64

claeys.peter@telenet.be

Landelijke Gilde

Bert Debrabandere

lid algemene vergadering

Meulebekesteenweg 20

8780 Oostrozebeke

056 66 49 06

bertdebrabandere@skynet.be

Terpsichore

Gaby Musschoot

lid algemene vergadering

Vijverstraat 5

8780 Oostrozebeke

056 66 75 85

gaby.musschoot@skynet.be

Deskundige (gecoöpteerd)

Aad De Marez

bestuurslid

Veldstraat 67

8780 Oostrozebeke

0497 19 41 74

aad.de.marez@gmail.com

Oudercomité De Ginste

Hans Beils

lid algemene vergadering

Sneppestraat 8

8780 Oostrozebeke

056 66 31 35

hbeils@telenet.be

Deskundige (gecoöpteerd)

Lode Pattyn

bestuurslid

Ooigemstraat 9

8780 Oostrozebeke

056 66 72 05

lode.pattyn@euphonynet.be

Deskundige (gecoöpteerd)

Carine Vanhoorelbeke

lid algemene vergadering

Korenbunderstraat 26

8780 Oostrozebeke

0498 24 48 52

carine.vanhoorelbeke@hotmail.com

cultuurbeleidcoördinator

Evelien Ameye

waarnemend lid bestuur en AV

Ernest Brengierstraat 6

8780 Oostrozebeke

056 67 11 76

cultuur@oostrozebeke.be

schepen van cultuur

Derudder Luc

waarnemend lid bestuur en AV

Ernest Brengierstraat 6

8780 Oostrozebeke

056 66 50 42

derudder_luc@hotmail.com

NVA-fractie

Marleen Lefebre

waarnemend lid algemene vergadering

Sint Amandstraat 18

8780 Oostrozebeke

0473 89 25 70

marleen.lefebre@gmail.com

CDV-fractie

Elise Rogge

waarnemend lid algemene vergadering

Korenbunderstraat 19

8780 Oostrozebeke

056 66 54 66

eliserogge@msn.com
Naar boven