Wegwijzer: Home / Home / OCMW / OCMW Sociale Dienst

Sociale dienst Printvriendelijke versiePDFVorige pagina

De sociale dienst van het OCMW staat ter beschikking van de inwoners van Oostrozebeke voor allerlei hulpvragen op het vlak van de sociale wetgeving, huurwetgeving, schuldenproblematiek, ... .
Indien nodig kan onze sociale dienst je doorverwijzen naar de bevoegde instantie of een passende dienst die een antwoord kan bieden op jouw hulpvraag.

Contactgevens

OCMW Oostrozebeke
Ernest Brengierstraat 6 (Ingang Markt 16)
8780 Oostrozebeke

Telefoon
056 67 11 50
Fax
056 67 11 57
E-mail
sociaalhuis@oostrozebeke.be

Openingstijden

De burelen van de sociale dienst zijn iedere werkdag, uitgezonderd op woensdag, open van 8.30 u. tot 11.30 u..
Dinsdag open van 16 u. tot 18 u..
Op andere momenten kan je  een afspraak maken.

Indien wenselijk komt een maatschappelijk werker bij jouw aan huis.

Administratief medewerkers/onthaal

Vanessa Corneillie
Leen Decock
056/67 11 50
sociale.dienst@oostrozebeke.be

Hoofdmaatschappelijk werker

Sabine Wyseure
056 67 11 53
sabine.wyseure@oostrozebeke.be

Maatschappelijk werkers

Nele Neirynck
056 67 11 51
nele.neirynck@oostrozebeke.be

Vicky Desmet
056 67 11 52
vicky.desmet@oostrozebeke.be

Ilse Dermaut
056 67 11 54
ilse.dermaut@oostrozebeke.be

Virginie Deleersnyder
056 67 11 55
virginie.deleersnyder@oostrozebeke.be

Dienstengids

Naar boven
Opmerkingen (0)