Samenstelling lokaal overleg kinderopvang

Het Lokaal Overleg Kinderopvang brengt iedereen samen die bezig is met jonge kinderen. De voornaamste partners zijn alle (zelfstandige en gesubsidieerde) kinderopvangvoorzieningen, scholen, ouders, het jeugdwerk, het gemeentebestuur, het OCMW-bestuur... Als afgevaardigden in het Lokaal Overleg Kinderopvang kunnen zij hun stem laten horen. Zo geven zij mee kleur aan de toekomst van kinderopvang in hun gemeente.

Het thema kinderopvang blijft brandend actueel en de sector evolueert snel. Daarom is continue communicatie noodzakelijk. Het Lokaal Overleg Kinderopvang biedt een kans om binnen de gemeente het beleid rond kinderopvang te optimaliseren. Het brengt het aanbod aan kinderopvang in de gemeente in kaart en zoekt naar oplossingen voor eventuele tekorten.

Leden lokaal overleg

functie

organisatie

naam

adres

gemeente

telefoonnummer

e-mailadres

Voorzitter

NVA-fractie

Annelies Braeckevelt

Dalakkerstraat 42

8780 Oostrozebeke         

0477 66 61 79                           

annelies.braeckevelt@scarlet.be

Ondervoorzitter

CDV-fractie

Anne-Sophie Verschoore

Tieltsteenweg 30

8780 Oostrozebeke

0477 40 68 09

anne-sophie.verschoore@telenet.be

Secretaris

Gemeentebestuur - dienst buitenschoolse kinderopvang

Ellen Moerman

Ernest Brengierstraat 6

8780 Oostrozebeke

056 67 11 35

ellen.moerman@oostrozebeke.be

Lid

Dienst voor opvanggezinnen Felies (vroeger KAV)

Ann Clauwaert

Hoogstraat 98 bus 6

8800 Rumbeke             

051 69 36 14

ann.clauwaert@felies.be

Lid

Dienst voor opvanggezinnen Reddie Teddy

Doreen Vermeersch

President Kennedypark 2

8500 Kortrijk

056 23 02 10

doreen.vermeersch@socmut.be

Lid

Kind & Gezin

Ann Vercauteren

Koning Albert I-laan 1.2 bus 54

8000 Brugge

050 44 65 50

ann.vercauteren@kindengezin.be

Lid

NVA-fractie

Steven Bovijn

Sneppestraat 2

8780 Oostrozebeke

0479 61 36 79

steven.bovijn@telenet.be

Lid

NVA-fractie

Griet Lambert

Vijf Eikenstraat 19

8780 Oostrozebeke

051 40 81 59

info@de-boshoeve.be

Lid

Vrije Basisschool De Ginste

Lieve Mallisse

Molstenstraat 83

8780 Oostrozebeke

056 66 52 63

lieve.mallisse@ginsteschool.be

Lid

IBO "De Wiemkes"

Griet Tack

Ernest Brengierstraat 6

8780 Oostrozebeke

056 67 11 36

kinderopvang@oostrozebeke.be

Lid

Vrije Basisschool centrum

Ilse Vervaeck

Wielsbekestraat 21

8780 Oostrozebeke

056 66 80 60

vbsoostrozebeke@scarlet.be

Lid

jeugdconsulent

Bert Verstraete

Ernest Brengierstraat 6

8780 Oostrozebeke

056 67 11 72

jeugd@oostrozebeke.be

Lid

Oudercomité centrumscholen

Delfine De Grande

Rijksweg 342

8710 Wielsbeke

0497 38 75 06

delfineoc@skynet.be

Lid

Onthaalouder Felies

Nele Desplenter

Volderstraat 22

8780 Oostrozebeke

056 66 33 74

bert.coussens@telenet.be

Lid

Onthaalouder Felies

Isabelle De Prest

Vinkstraat 15

8780 Oostrozebeke

056 66 85 25

Lid

Onthaalouder Felies

Sylvie Vandamme

Nieuwstraat 6

8780 Oostrozebeke

056 66 81 32

sylvievandamme20@gmail.com

Lid

Gezinsbond

Céline Verstraete

Vijverstraat 9

8780 Oostrozebeke

0474 55 17 88

ludwig.devos@telenet.be

Lid

Dienst voor opvanggezinnen Landelijke Kinderopvang

Anja Bourgeois

Heilig-Hartstraat 51

8800 Roeselare

070 24 60 41

abourgeois@landelijkekinderopvang.be

Voorzitter OCMW/schepen van kinderopvang

Gemeentebestuur

Carine Geldhof

Dentergemstraat 97

8780 Oostrozebeke

056 66 90 77

cgeldhof@hotmail.com

Reglementen

Huishoudelijk reglement lokaal overleg kinderopvang (33.0 kB)

Subsidiereglement kinderopvanginitiatieven 0 - 3 jaar (84.7 kB)

Contactinfo

Dienst kinderopvang

Smallestokstraat 20
8780 Oostrozebeke
kinderopvang@oostrozebeke.be
056 67 11 35
Bekijk openingsuren
Deel deze pagina
Afdrukken