Gemeenteraad

Om de zes jaar, op de tweede zondag van oktober, vinden gemeenteraadsverkiezingen plaats. Dan verkiezen de Oostrozebeekse inwoners hun gemeenteraadsleden en voor het eerst, op 14 oktober 2018, zijn dit meteen ook de leden van de raad voor maatschappelijk welzijn. De gemeente- en OCMW-raad tellen 19 raadsleden, ze vormen de 'wetgevende macht' binnen de gemeente en het OCMW Oostrozebeke.

De gemeenteraad en de raad voor maatschappelijk welzijn vergaderen op dezelfde dag; ze komen minstens 10 maal per jaar samen, meestal op de eerste donderdag van de maand.  De raden komen in principe iedere maand samen, januari en augustus niet meegerekend. De zittingen zijn openbaar. Dat betekent dat iedereen deze kan bijwonen. Er is soms een gedeelte dat achter gesloten deuren verloopt, bijvoorbeeld de aanstellingen van nieuwe personeelsleden, …

De thema’s die aan bod komen en de uiteindelijke besluiten of lijst van besluiten vind je hier.

Marc Tieberghien is de voorzitter van zowel de gemeente- als de OCMW-raad (raad voor maatschappelijk welzijn).

Gemeenteraadsleden

Marc Tieberghien

Adres
Molstenstraat 1
Telefoon
056 66 40 51
0485 10 98 67
E-mail
m.tieberghien@skynet.be

Fractie: Oostrozebeke.nu

Anne-Sophie Verschoore

Adres
/
Telefoon
/
E-mail
/

Fractie: Oostrozebeke.nu

Nadine Dejonckheere

Adres
Ingelmunstersteenweg 148
Telefoon
056 66 91 17
0478 37 46 23

E-mail
dejonckheere.nadine@skynet.be

Fractie: Oostrozebeke.nu

Dirk De Keyzer

Adres
/
Telefoon
/
E-mail
/

Fractie: Oostrozebeke.nu

florevanluchene

Flore Vanluchene

Adres
Sneppestraat 7
Telefoon
0471 77 94 24
E-mail
flore.vanluchene@hotmail.com

Fractie: Oostrozebeke.nu

Marleen Lefebre

Marleen Lefebre

Adres

Sint Amandstraat 18 
Telefoon
056 66 95 66
0473 89 25 80
E-mail 
marleen.lefebre@skynet.be

Fractie: Inspraak.nu

Koen Vandenbroucke

Adres
Blijhofstraat 6 
Telefoon
056 66 66 38
0476 97 09 65

E-mail
koen.vandenbroucke5@telenet.be

Fractie: Inspraak.nu

Greet Desmet

Greet Desmet

Adres
Genstraat 49
Telefoon
051 40 15 09
0495 46 75 46

E-mail
greet.desmet49@telenet.be

Fractie: Inspraak.nu

Stijn Manhaeghe
Klik om te vergroten

Stijn Manhaeghe

Adres
Wielsbekestraat 70
Telefoon
056 66 61 55
0474 46 81 43
E-mail
stijn.manhaeghe@n-va.be

Fractie: Inspraak.nu

Marijke Verbeke

Marijke Verbeke

Adres
Sint Amandstraat 15 a
Telefoon
0486 60 43 55
E-mail
marijke.verbeke@gmail.com

Fractie: Inspraak.nu

Annelies Braeckevelt

Adres
Dalakkerstraat 42
Telefoon
0474 66 61 79
E-mail
annelies.braeckevelt@telenet.be

Fractie: Inspraak.nu

Davy Verhulst

Davy Verhulst

Adres

Kouterstraat 27
Telefoon
0476 97 67 58
E-mail
davy.verhulst2@telenet.be

Fractie: Inspraak.nu

Nancy Deblouwe

Adres
/
Telefoon
/
E-mail
/

Fractie: Inspraak.nu

Koen Castelein

Adres
/
Telefoon
/

E-mail
/

Fractie: Inspraak.nu

Contactinfo

Dienst secretariaat

Ernest Brengierstraat 6
8780 Oostrozebeke
administratie@oostrozebeke.be
056 67 11 18
Bekijk openingsuren
Deel deze pagina
Afdrukken