Gemeenteraad

Op 2 januari 2013 werd de nieuwe gemeenteraad geïnstalleerd en het college van burgemeester en schepenen gekozen. Dit zijn de personen die de inwoners van Oostrozebeke op 14 oktober 2012 verkozen om de gemeente gedurende zes jaar te besturen.  Binnen de gemeentelijke werking is de gemeenteraad het belangrijkste orgaan. De gemeenteraad bestuurt, samen met het college van burgemeester en schepenen, de gemeente. De gemeenteraad regelt alles wat van gemeentelijk belang is. Tot haar bevoegdheden behoren onder meer: het aannemen van het budget en het goedkeuren van de rekeningen, de benoeming van personeel, het stemmen over de uitvoering van grote werken, ...

Onze gemeenteraad bestaat uit 19 raadsleden en de OCMW-voorzitter. De raad vergadert minstens 10 maal per jaar.  De vergaderingen van de gemeenteraad hebben plaats elke eerste donderdag van de maand, met uitzondering van de maanden januari en augustus.

Een uitnodiging voor de gemeenteraad wordt vooraf opgehangen in de berichtenkast aan het gemeentehuis. De agenda en een beknopte versie van het verslag is online raadpleegbaar.
De gemeenteraad wordt voorgezeten door de gemeenteraadsvoorzitter: Anne-Sophie Verschoore.

Gemeenteraadsleden

jacquesgoemaere
Klik om te vergroten

Jacques Goemaere

Adres
Merelstraat 15
Telefoon
056 66 90 11
E-mail
jacques.goemaere@skynet.be

Fractie: CDV

heinvanseveren
Klik om te vergroten

Hein Vanseveren

Adres
Leegstraat 113
Telefoon
056 66 44 82
E-mail
heinvanseveren@skynet.be

Fractie: CDV

carinegeldhof
Klik om te vergroten

Carine Geldhof

Adres
Dentergemstraat 97
Telefoon
056 66 90 77
E-mail
carine.geldhof@oostrozebeke.be

Fractie: CDV

jeanmariebonte
Klik om te vergroten

Jean Marie Bonte

Adres
Hoogstraat 90
Telefoon
056 66 74 86
E-mail
jean-marie.bonte@skynet.be

Fractie: CDV

verschooreannesophie
Klik om te vergroten

Anne-Sophie Verschoore
Voorzitter gemeenteraad

Adres
Tieltsteenweg 30
Telefoon
056 29 97 32
E-mail
anne-sophie.verschoore@telenet.be

Fractie: CDV

veerlehalsberghe
Klik om te vergroten

Veerle Halsberghe

Adres
Sneppestraat 8
Telefoon
056 66 31 35
E-mail
vhalsberghe@telenet.be

Fractie: CDV

Marleen%20Martin-Debacker
Klik om te vergroten

Marleen Martin-Debacker 

Adres
Halewijnstraat 17
Telefoon
056 66 77 54
E-mail
marleenmartin@telenet.be 

Fractie: CDV

Katrien%20Vandeputte
Klik om te vergroten

Katrien Vandeputte

Adres
Otteca 1
Telefoon
056 66 56 86
 E-mail
katrien1.vandeputte@skynet.be 

Fractie: CDV

seyscyriel
Klik om te vergroten

Cyriel Seys
fractievoorzitter

Adres
Veldstraat 81
Telefoon
056 66 43 62
0473 63 49 40

E-mail
cyriel.seys@skynet.be

Fractie: CDV

Koen Vandenbroucke [Desktop Resolutie]
Klik om te vergroten

Koen Vandenbroucke

Adres
Blijhofstraat 6
Telefoon
056 66 66 38
E-mail
koen.vandenbroucke5@telenet.be

Fractie: N-VA

Stijn Manhaeghe [Desktop Resolutie]
Klik om te vergroten

Stijn Manhaeghe

Adres
Wielsbekestraat 1a
Telefoon
056 66 61 55
E-mail
stijn.manhaeghe@n-va.be

Fractie: N-VA

Marleen Lefebre [Desktop Resolutie]
Klik om te vergroten

Marleen Lefebre
fractievoorzitter

Adres
Sint Amandstraat 18
Telefoon
056 66 95 66
E-mail
marleen.lefebre@n-va.be

Fractie: N-VA

Annelies Braeckevelt [Desktop Resolutie]
Klik om te vergroten

Annelies Braeckevelt

Adres
Dalakkerstraat 42
Telefoon
0474 66 61 79
E-mail
annelies.braeckevelt@n-va.be

Fractie: N-VA

Ignace Vansuyt [Desktop Resolutie]
Klik om te vergroten

Ignace Vansuyt

Adres
Voldersstraat 12
Telefoon

E-mail
ignace.vansuyt@n-va.be

Fractie: N-VA

Contactinfo

Dienst secretariaat

Ernest Brengierstraat 6
8780 Oostrozebeke
administratie@oostrozebeke.be
056 67 11 18
Bekijk openingsuren
Deel deze pagina
Afdrukken