Samenstelling beheersorgaan bibliotheek en culturele infrastructuur

In de gemeenteraad van 7 februari 2013 werd beslist om een gezamenlijk beheersorgaan aan te stellen voor de bibliotheek en de gemeentelijke culturele infrastructuur.

Het beheersorgaan van de bibliotheek en het gemeenschapscentrum adviseert het gemeentebestuur over verschillende aspecten van de bibliotheekwerking "'t Kraaiennest" en de werking van het gemeenschapscentrum "O.C. Mandelroos" zoals het budget, het beleidsplan, het actieplan, het werkingsverslag. Het bestaat voor de helft uit afgevaardigden van de fracties en voor de helft uit vertegenwoordigers van de gebruikers en van de strekkingen.

Leden

functie

organisatie

naam

adres

gemeente

telefoonnummer

e-mailadres

adjunct-secretaris

cultuurbeleidscoördinator

Ameye Evelien

E. Brengierstraat 6

8780 Oostrozebeke

056 67 11 76

cultuur@oostrozebeke.be

lid

christelijke strekking

Delsoir Gisèle

Molstenstraat 36

8780 Oostrozebeke

056 66 91 76

lauwers.bernard@skynet.be

ondervoorzitter

geen strekking

De Marez Aad

Veldstraat 67

8780 Oostrozebeke

0497 19 41 74

aad.de.marez@gmail.com

gecoöpteerd lid

deskundige

Demedts Lieven

Kalbergstraat 11

8780 Oostrozebeke

056 66 81 83

lieven.demedts@telenet.be

gecoöpteerd lid

deskundige

Descheemaeker Martin

Korenbunderstraat 21

8780 Oostrozebeke

056 66 55 65

martin.descheemaeker@skynet.be

lid

geen strekking

Duyck Martine

Kattestraat 2

8780 Oostrozebeke

056 66 91 80

martine.duyck@telenet.be

voorzitter

CDV-fractie

Derudder Luc

Ter Priemstraat 72

8780 Oostrozebeke

056 66 50 42

luc.derudder@oostrozebeke.be

ondervoorzitter

NV-A-fractie

Lefebre Marleen

Sint Amandstraat 18

8780 Oostrozebeke

056 66 95 66

marleen.lefebre@skynet.be

lid

CDV-fractie

Goemaere Jacques

Merelstraat 15

8780 Oostrozebeke

 056 66 90 11

jacques.goemaere@skynet.be

lid

geen strekking

Mallisse Lieve

Montevalstraat 8

8700 Tielt

056 66 66 04

lieve.mallisse@ginsteschool.be

lid

CDV-fractie

Seys Cyriel

Veldstraat 81

8780 Oostrozebeke

0473 63 49 40

cyriel.seys@skynet.be

secretaris

bibliothecaris

Van Ackere Isabel

E. Brengierstraat 6

8780 Oostrozebeke

056 67 11 96

bibliothecaris@oostrozebeke.be

lid

NV-A-fractie

Vanhoorelbeke Carine

Korenbunderstraat 26

8780 Oostrozebeke

0498 24 48 52

carine.vanhoorelbeke@hotmail.com

lid

geen strekking

Vanoutrive Greta

Ter Priemstraat 42

8780 Oostrozebeke

056 66 30 34

vanoutrive.greta@skynet.be

lid

CDV-fractie

Verschoore Anne-Sophie

Tieltsteenweg 30

8780 Oostrozebeke

056 29 97 32

anne-sophie.verschoore@telenet.be

lid

gezond conservatieve strekking

Verschoore Marc

Palingstraat 1

8780 Oostrozebeke

056 66 72 72

marc.verschoore@scarlet.be

gecoöpteerd lid

deskundige

Viaene Ivette

Kalbergstraat 27

8780 Oostrozebeke

056 66 77 61

jan.scherpereel@telenet.be

Reglement

Organiek reglement beheersorgaan bibliotheek en culturele infrastructuur (38.8 kB)

Contactinfo

Bibliotheek 't Kraaiennest

Ernest Brengierstraat 12
8780 Oostrozebeke
bibliotheek@oostrozebeke.be
056 67 11 90
Bekijk openingsuren
Deel deze pagina
Afdrukken