Samenstelling minaraad

De Minaraad is de adviesraad voor Milieu en Natuur en is er voor de bevolking en heeft als doelstellingen:

  • Overleg en samenwerking tot stand brengen op gebied van milieu en natuur in ‘t algemeen tussen verschillende verenigingen, instellingen en diensten.
  • Het geven van advies, hetzij op eigen initiatief, hetzij op verzoek, aan de gemeentelijke overheid betreffende:
    • het ontwerp van Mina–jaarprogramma;
    • het ontwerp gemeentelijk milieubeleidsplan;
    • de implementatie van het actieprogramma van het GNOP;
    • de gemeentelijke plannen die van belang zijn voor het behoud en de ontwikkeling van de  natuurlijke structuur en de algemene natuurkwaliteit in de gemeente;
    • de uitvoering die de gemeente geeft aan de samenwerkingsovereenkomst.
  • Een bestendig contactcentrum zijn tussen verschillende verenigingen en instellingen en de gemeentelijke overheid.
  • Het onderzoeken, bestuderen, behartigen van de specifieke problemen welke zich voor het milieu en de natuur in het algemeen stellen op gemeentelijk vlak.

Bestuursleden

naam

adres

telefoonnummer

e-mailadres

organisatie/burger

stemgerechtigd/waarnemend

functie

Coucke Peter

Lijsterstraat 4

051 40 08 55

coucke.peter@skynet.be

Landelijke Gilde Oostrozebeke

Stemgerechtigd

Bestuurslid

Coussens Michel

Halewijnstraat 1

056 66 82 93

michel.coussens@telenet.be

Gecoöpteerd

Stemgerechtigd

Bestuurslid

De Foer Hermien

Ernest Brengierstraat 6

056 67 11 83

milieu@oostrozebeke.be

Milieuambtenaar Oostrozebeke

Waarnemend

Bestuurslid

De Marez Olivier

Molstenstraat 17

0478 97 83 08

olivier.demarez@oostrozebeke.be

Schepen milieu

Waarnemend

Bestuurslid

De Pourcq Guy

Ernest Brengierstraat 6

056 67 11 66

gemeentesecretaris@oostrozebeke.be

Gemeentesecretaris Oostrozebeke

Waarnemend

Bestuurslid

Defoer Doortje

Meulebekesteenweg 1

056 66 65 81

doortjedefoer@hotmail.com

Natuurpunt De Torenvalk

Stemgerechtigd

Bestuurslid

Lambert Griet

Vijf Eikenstraat 19

051 40 81 59

info@de-boshoeve.be

Gecoöpteerd

Stemgerechtigd

Bestuurslid / Ondervoorzitter

Mulier Marie-Claire

Leegstraat 71

056 66 51 84

cmkliertje@gmail.co

Gecoöpteerd

Stemgerechtigd

Bestuurslid / Voorzitter

Scherpereel Jan

Kalbergstraat 27

056 66 77 61

jan.scherpereel@telenet.be

Het Velt

Stemgerechtigd

Bestuurslid

Van Nieuwenhuyse Lander

Ingelmunstersteenweg 110

vannieuwenhuyse.lander@gmail.com

Gecoöpteerd

Stemgerechtgid

Bestuurslid

Vangroenweghe Guido

Ettingen 17

056 66 97 45

guido.vangroenweghe@pandora.be

Tennisclub Oostrozebeke

Stemgerechtigd

Bestuurslid / Secretaris

Verschoore Marc

Palingstraat 1

056 66 72 72

marc.verschoore@scarlet.be

Rode Kruis

Stemgerechtigd

Bestuurslid

Leden algemene vergadering

Naast de bestuursleden zijn volgende personen lid van de algemene vergadering van de Minaraad:

naam

adres

telefoonnummer

e-mailadres

organisatie/burger

stemgerechtigd/waarnemend

functie

Denturck Kim

Palingstraat 29

0496 06 16 39

kim.denturck@hotmail.com

Gecoöpteerd

Stemgerechtigd

Lid algemene vergadering

Van Hamme Herwig

Papegaaistraat 69a

0475 74 47 28

herwig.vanhamme@telenet.be

KWB

Stemgerechtigd

Lid algemene vergadering

Vandeputte Katrien

Otteca 1

056 66 56 86

katrien1.vandeputte@skynet.be

KVLV

Stemgerechtigd

Lid algemene vergadering

Vanluchene Norbert

Dentergemstraat 79

056 66 92 28

/

Gezinsbond

Stemgerechtigd

Lid algemene vergadering

Vansuyt Ignace

Volderstraat 12

056 66 96 00

ignace.vansuyt@skynet.be

N-VA (gemeenteraadslid)

Waarnemend

Lid algemene vergadering

Reglementen

Huishoudelijk reglement Minaraad (67.2 kB)

Reglement inwendige orde Minaraad (23.4 kB)

Contactinfo

Dienst milieu

Ernest Brengierstraat 6
8780 Oostrozebeke
milieu@oostrozebeke.be
056 67 11 83
Bekijk openingsuren
Deel deze pagina
Afdrukken